İlginizi Çekebilir
6609c0a7-1fd2-42e0-b14a-5c0dc4353c18
  1. Ana Sayfa
  2. Özel Ders
  3. Havva Nur ile Özel Ders Deneyimi

Havva Nur ile Özel Ders Deneyimi

Havva Nur ile Özel Dersin Katkıları

23d60d8a-8d41-42c4-983b-93ca876d3a22

Merhaba arkadaşlar. Bu başlıkta toplanma sebebimiz bildiğimiz üzere özel ders. Dönemimiz kaynaklı çok çok daha ihtiyaç duyduğumuz bir şey. Çünkü hayatımızda büyük bir yer edinen corona çoğu şeye engel oldu. Bunlardan en önemlisi de eğitim. Okullarımız uzaktan eğitim oldu bu sebepten ötürü dersler internet üzerinden oldu ve tabi ki bu durumdan dolayı öğretmenin en az 25-30 kişiden oluşan sınıflara bilgi aktarımı çok zorlaştı.Genel olarak çoğu öğrenci ve velilerde eğitim kaygısı oluştu. En yakınım olarak kız kardeşimde de olduğu gibi.

Geleceğimizi etkileyecek olan sınavlarımızda hepimiz her zaman çokça başarılı olmak isteriz ki hayallerimize ulaşabilelim. Bunun için de benim de dahil olduğum birkaç eğitici arkadaşım bu site aracılığı ile size özel ders ile destek olmak istedik.

Benimle bu yola başlamak isterseniz birlikte uzaktan eğitim şeklinde bir eğitime başlayarak eksiklerimizi birlikte tamamlayıp bilgilerimize bilgi katabiliriz. Şimdi bu da uzaktan eğitim diyecek olursanız, bu sistemde sizinle şahsen ilgileneceğim için çokça farkını görmüş olacaksınız. Özel derslerimizde birlikte ilk konu çalışması sonra karşılıklı soru çözümü, ödev ve sistemli bir çalışma programı ile tüm konularımızı bu şekilde tamamlayacağız. Umarım benimle bu yolda yürümek istersiniz. Başarılı olmak için bahaneler üretmektense çözümler üretmek çok daha faydalı olur sizin için o yüzden zaten uzaktan eğitim bir şey öğrenemiyoruz okul da yok ödev de doğru düzgün sınavda demektense ben kendime neler katabilirirm kendimi nasıl tamamlayabilirim diyerek başarılı bir şekilde ilerleyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap